آموزش

تعمیر جک درب اتوماتیک پارکینگ در غرب تهران

تعمیر جک پارکینگ

تعمیر جک پارکینگ

تعمیر جک درب پارکینگ در تهران تخصص ماست، نصاب و تعمیرات انواع جک های درب پارکینگی حیاط، بازویی و ریلی و روغنی درب اتوماتیک پارکینگ (الکتروموتور و هیدرولیک)، تعمیرتمامی برندها، ریموت کنترل و مدار فرمان، راهبند و تعمیر گیت های اتوماتیک ورودی پارکینگ ها و ادارات، کرکره برقی اتوماتیک و دربهای شیشه ای اتوماتیک پارکینگ در غرب تهران و منطقه سعادت آباد با بهترین کیفیت و در اسرع وقت.
در این مقاله تعدادی از عیب هایی که ممکن است یک جک پارکینگ برقی  داشته باشد تا باعث عدم کارایی آن شودو نیاز به تعمیر داشته باشد را با هم می بینیم.

تعمیر جک درب اتوماتیک

پیدا کردن عیب و تعمیر جک درب اتوماتیک پارکینگ کار آسانی نیست. برای اینکه عملکرد این درب‌های اتوماتیک به درستی انجام گیرد باید همه اجزا بصورت کاملا هماهنگ با یکدیگر کار کنند تا احتمال بروز خطرات ناگهانی به کمترین حد ممکن برسد. توصیه ما به عنوان متخصص تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران برای پیشگیری از بروز خرابی یا خطرات ناشی از عملکرد نامناسب جک برقی این است که این کار توسط متخصصین این کار صورت گیرد.

تعمیر جک درب اتوماتیک

تعمیرکاران و متخصصین پی جی در  آماده ارائه مشاوره و تعمیر انواع مختلف جک های پارکینگی برقی و هیدرولیکی در تهران و تنظیم ریموت جک برقی پارکینگ  به صورت 24 ساعته هستند. جهت مشاوره میتوانید با ما درتماس باشید.

تعمیر جک برقی درب پارکینگ

تعمیر جک برقی درب پارکینگ

علت خرابی جک درب پارکینگ

همواره عوامل زیادی برای عملکرد نامناسب یا غیرفعال شدن جک درب پارکینگ وجود دارد. به طور کلی علت بسته نشدن درب آهنی در بیشتر موارد مربوط به قطع جریان برق یا اتصالی در سیستم برق محیط است.

 •  مرحله اول : تعمیر و عیب‌ یابی جک درب پارکینگ یا یک سیستم الکترونیکی باید مطمئن شوید که به جریان برق متصل است یا خیر.
 • مرحله دوم:یکی دیگر از عوامل باز و بسته نشدن درب ورودی پارکینگ عدم عملکرد مناسب ریموت درب می باشد. در این موارد باید قبل از این که سیستم برق و جک‌برقی را بررسی نمایید، باتری‌های ریموت را چک کنیدو در صورت نیاز باتری‌ها را تعویض کنید.
 • مرحله سوم : سیستم‌های الکترونیکی بسیار حساس میباشند،و ممکن است به راحتی آسیب ببینند و به تعمیر نیاز داشته باشند. گاهی‌اوقات علت باز نشدن درب پارکینگ ، چسبیدن دکمه‌های موجود برروی ریموت میباشد که به مدار داخلی میچسبد؛ و این همین امر مانع از باز و بسته شدن درب می‌گردد. اگر ریموت جک برقی پارکینگ شما با مشکل روبرو شده است  جهت تعویض ریموت درب برقی کنترل درب با مشاورین مجموعه پی جی در در سعادت آباد تهران در تماس باشید.
 • مرحله چهارم : نقص فنی در چشم‌ الکترونیک و سنسورهای جک یکی دیگر از علل بسته نشدن درب  می باشد. درب اتوماتیک پارکینگی جهت برقراری امنیت و کنترل تردد ماشین‌ها نصب شده و برای رسیدن به این هدف داشتن سنسورهای حساس کاملا ضروری میباشد. گاهی‌اوقات گرد و خاک و یا ضایعات موجود برروی چشم الکترونیک مانع از باز و بسته شدن جک میگردد، به همین دلیل در صورت ایجاد چنین مشکلاتی باید سنسورها را کاملا بررسی نمایید.
تعمیر جک پارکینگی

جهت شرکت در دوره های تخصصی آموزش تعمیر انواع جک درب پارکینگی در بزرگترین مرکز تعمیر جک پارکینگی در تهران با ما در تماس باشید.

 • مرحله پنجم : عملکرد جک های اتوماتیک را بررسی کنید. اصلی‌ترین قسمت درب اتوماتیک بازو های ان است. در جک الکترومکانیکی در صورت وارد آمدن فشار زیاد بر روی درب به هنگام باز و بسته شدن آن  اصطکاک میان چرخ دنده‌ و میل ماردون زیاد شده و همین کار  سبب شکستن آنها می‌شود . اگرجک های درب پارکینگ خراب گردد باید از افراد کارشناس در این زمینه درخواست کمک شود.میتوانید با کارشناسان پی جی در در تماس باشید .
 • مرحله ششم : فلاشر درب باید بررسی شود ، این فلاشرها یا همان چراغ چشمک زن، نقش مهمی به عنوان سیستم هشدار دهنده را دارند، در صورت خراب شدن فلاشر جک درب پارکینگی، ممکن است ریموت رو چندین بار فشار داده و سردرگم گردید. بنابراین، جهت جلوگیری از اتفاقات بعدی و پرهیز از هزینه های اضافی و بیشتر با تعمیر کار جک پارکینگی در تماس باشید.

آموزش تعمیر جک پارکینگ

مراحل تعمیر جک درب اتوماتیک

 • چراغ ریموت در ابتدا چک شود (در صورت خراب شدن ریموت درب اتوماتیک چراغ آن کمرنگ خواهد بود و  شاید خاموش شود) . در این صورت احتمالا ریموت معیوب شده است یا به مرور زمان باطری آن تمام شده و نیاز به تعویض باطری دارد.
 •  وقتی ریموت جک پارکینگ رو چک کردید و سالم بود، گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کنید و وقتی دکمه ای از ریموت را لمس می نماید صدای رله دستگاه مرکزی باید شنیده شود و این عمل نشان می دهد : ریموت فرمان صادر و فیوز نیز سالم است و دستگاه مرکزی آن را اجرا می نماید پس آن هم سالم می باشد. اگر صدایی از دستگاه مرکزی شنیده نمیشود: باید اول فیوز را چک کنیم که اگر سالم بود ایراد از برد مدار  و یا سیم های ورودی به آن است که نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار می باشد.

تعمیر انواع جک درب پارکینگ در تهران

ایراد جک بازویی درب پارکینگ

 • اگر ایراد از جک های بازویی باشد، درب نه باز و نه بسته می شود. اما اگر ایراد از چشمی ها باشد درب باز می شود اما هنگام بسته شدن عمل نمیکند. پس اگر درب باز هم نشد (هر دولنگه) مشکل از داخل جک بازویی است. اگر حالتی پیش آمد که متوجه شدید جک درب خراب می باشد یا باید آن را تعمیرو یا تعویض نمایید.
ایرادچشمی یا فتوسل جک درب پارکینگ

4. تمام مراحل بالا چک شده و از بدون ایراد بودن آنها که مطمئن شدید و درب اتوماتیک باز می شد اما هنگام بسته شدن عمل نمی کرد ایراد باید از چشمی ها باشد که ارتباط آن ها قطع شده و نمی گذارد درب بسته شود. در مواقعی که ایراد از چشمی ها باشد باید ابتدا از ساف بودن هردو و تراز بودن آنها اطمینان حاصل کنید بعد از تمیز بودن چشمی زیرا هر مانعی که سد راه رسیدن مادون قرمز به گیرنده شود اخلال ایجاد می کند.

تعمیر جک پارکینگی پروتکو لیدر5

در بعضی موارد هم امکان دارد چشمی درب اتوماتیک در مکانی قرار گرفته باشد که نور خورشید به آن می تابد و چون نور خورشید اشعه مادون تولید می کند این هم می تواند در کار چشمی ها خلل ایجاد کند (این مشکل بیشتر در تابستان که نور خورشید شدیدتر است اتفاق می افتد) که با گذاشتن سایبان برای چشمی ها مشکل مرتفع می شود اما اگر با این موارد هم مشکل حل نشود چشمی شما دچار مشکلی شده که یا نیاز به تعمیر برد یا تعویض دارد.

تعمیرچشمی ایمنی جک پارکینگ

خرابی چشمی جک پارکینگی یا موتورهای ریلی و حتی کرکره برقی میتواند یکسان باشد. بهترین راه تعمیر خرابی چشمی این است که دست خود را از جلو چشمی بالا و پایین کنید تا مسیر دید آن را قطع و وصل نمایید، اگر صدای تیک تیک مربوط به قطع و وصل شدن راه چشمی شنیده نشود مشکل از چشمی جک پارکینگی می باشد و باید تعمیر شودقطع شدن سیم: گاهی اوقات به علت هرز بودن پیچ سوکت یا شکسته شدن سیم ممکن است چشمی کار نکند. در این حالت می بایست چشمی باز شود و اگر قطع شدن سیم از داخل چشمی باشد آن را دوباره وصل کرد.

تعمیر جک درب اتوماتیک پارکینگ

کثیف شدن چشمی

علت بعدی می تواند به کثیف شدن درب و لنز چشمی مرتبط باشد. به این صورت که ممکن است درب باز شود و بسته نشود و یا گاهی درب به خوبی عمل کند و چند لحظه بعد در بسته نشود. برای رفع این مشکل می توان درب رویی چشمی را جدا کرد و با آب گرم و حتی مواد شوینده آن را کاملا شست و سپس کامل خشک کرد و دوباره سر جای خود نصب نمود.

نفوذ آب و خرابی جک

علت اصلی اکثر خرابی ها نفوذ آب درون چشمی می باشد که به علت عدم آب بندی مناسب و یا کیفیت پایین چشمی درب اتوماتیک اتفاق بیفتد. در این حالت به مدار چشمی ها آسیب جدی رسیده و چشمی جک پارکینگی قابل تعمیر نمی باشد و می بایست تعویض گردد.

شکسته شدن چشمی و تعمیر جک برقی پارکینگ

در بسیاری از مواقع با شکسته شدن چشمی جک پارکینگی درب از کار می افتد. شکستن در این حالت نیز باید چشمی کاملا عوض شود. بسیار اتفاق افتاده که پس از باز کردن درب پارکینگ وقتی ریموت را برای بسته شدن درب میزنیم ریموت عمل نکرده و درب پارکینگ باز می ماند. اولین تستی که می بایست برای تعمیر جک درب پارکینگ انجام دهیم این است که از وصل بودن برق ساختمان مطمئن شویم. شاید همان موقع برق کلی ساختمان قطع شده باشد.

دومین تست باید از ریموت باشد. با حداقل دو ریموت برای بسته شدن درب پارکینگ تلاش کنید اگر باز هم عمل بسته شدن درب انجام نشد متهم اصلی چشمی جک پارکینگ است که میبایست علت خرابی آن را متوجه شد که در ادامه به آن می پردازیم.
وقتی که چشمی درب اتوماتیک به هر دلیلی خراب شده و قابل استفاده نباشد باید آن را تعویض کرد حال می توان از نمونه فابریکی است استفاده کرد که به راحتی قابل تغییر می باشد. این کار نیاز به تخصص خاصی ندارد و سیم ها دقیقا سر جای خوشان وصل می شود.

بسته نشدن درب‌ها

گاهی اوقات با وجود جک پارکینگ، درب به درستی و آسانی بسته نمی شود. برای تعمیر و راه اندازی بهتر جک باید زمان بسته شدن هر‌کدام از دربها را توسط مدار فرمان  وبا یک محاسبه دقیق برای جک تعریف کنیم تا این مشکل جک برقی پارکینگ تعمیر و رفع شود.

قیمت تعمیر جک درب پارکینگ

قیمت تعمیر جک پارکینگ به عوامل مختلفی از قبیل شدت خرابی جک و یا درب، مدل و نوع جک و درب پارکینگ، خراب بودن کدام بخش از جک و… تفاوت داشته و این قیمت پس از بررسی توسط تعمیرکار جک به مشتری اعلام میگردد.

تعمیر انواع جک درب پارکینگ ایرانی و ایتالیایی

تعمیر انواع جک درب پارکینگ در محل در کوتاه ترین زمان و با کیفیت عالی توسط تیم مجرب پی جی در بصورت 24 ساعته.

 تعمیر جک درب اتوماتیک پارکینگ

 • لنگه های درب پارکینگ در هنگام باز و بسته شدن به هم گیر می کند:

در هنگام راه اندازی درب اتوماتیک به منظور جلوگیری از برخورد لنگه های درب در هنگام باز و بسته شدن، اختلاف زمانی بین حرکت لنگه شماره ۱ لنگه شماره ۲ در نظر گرفته می شود. با گذشت زمان به علت عواملی نظیر افزایش اصطکاک لولا و یاشرایط بد جوی ممکن است لنگه دربها در شروع حرکت باز شدن و یا در انتهای حرکت بسته شدن به یکدیگر برخورد داشته باشند. برای تعمیر این ایراد باید ابتدا با روان کاری لولای درب و رفع ایرادهای آهنگری، حرکت درب را یکنواخت کرد سپس نسبت به تنظیم قدرت جک ها و زمان دهی مجدد دستگاه اقدام نمود.

تعمیر جک پارکینگ غرب تهران

تعمیر جک درب اتوماتیک

 • اگر صدای بلندی از موتور جک درب پارکینگ شنیده می‌شود علت آن بلبرینگ‌ های آن خشک شده یا از فرم خود خارج شده باشند یا بین موتور و بخش استاتور اصطکاک ایجاد شده است.
 • اگر کلید درون قفل گیر کرده بود علت آن می‌تواند خم شدن محور کلید خلاص کن جک درب پارکینگ باشد.
 • اگر موتور جک پارکینگ در جا می‌زند یا در جا کار می‌کند علت آن شاید کلید خلاص کن دستگاه بیرون زده باشد یا محور کلید خلاص کن دستگاه خم شده باشد.
 • اگر موتور جک درب پارکینگ به خوبی کار نکند ممکن است به علت قطع شدن یک سیم از داخل آن باشد.
 • اگر موتور جک پارکینگ داغ شد علت آن خرابی یا ایراد در بخش استاتور موتور جک باشد. تمامی این مشکلات می‌تواند به دلیل محکم بسته نشدن پیچ بدنه موتور یا درست قرار نگرفتن موتور در جای خود باشد.
 • ریموت من سرقت و یا گم شده است

درصورت سرقت ریموت باید بلافاصله نسبت به غیرفعال نمودن آن ریموت اقدام نمود زیرا سارق که ریموت را در اختیار دارد به راحتی می تواند درب را باز کرده و وارد پارکینگ گردد .

تعمیر جک درب پارکینگ

تعمیر جک درب پارکینگ ، درب اتوماتیک پارکینگ

برای حذف کردن ریموت سرقت شده باید رسیور دستگاه را ریست کرد و ریموت های موجود را مجدد کددهی نمود. درصورت عدم آشنایی با نحوه ریست کردن رسیور و اقدام برای انجام این کار، ممکن است سایر تنظیمات مدارفرمان را تغییر داده و دستگاه غیرفعال گردد. پیشنهاد میکنیم مطلب نحوه ست کردن ریموت درب پارکینگ را در بخش مقالات سایت مطالعه فرمایید.

تعمیر جک پارکینگ در شمال تهران

دفتر تعمیرگاه جک پارکینگی پی جی در در منطقه سعادت اباد واقع شده است و شما میتوانید با یک تماس سفارش تعمیر جک پارکینگیو همچنین تنظیم جک درب پارکینگ را در شمال و غرب تهران ثبت نمایید تا تعمیرکاران جک برقی پارکینگ ما در اسرع وقت نسبت به تعمیر جک شما اقدام نمایند.

لوکیشن دفتر تعمیر جک پارکینگی پی جی در در تهران

تعمیر دستگاه مرکزی و فیوز جک برقی

وقتی ریموت را چک کردید و سالم بود باید گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کرده و وقتی دکمه ای از ریموت را لمس می کنید صدای رله دستگاه مرکزی شنیده شود و این عمل نشان می دهد هم ریموت فرمان صادر و هم فیوز سالم هستند و دستگاه مرکزی آن را اجرا کرده پس آن هم سالم است.

اما اگر صدای از دستگاه مرکزی شنیده نشد یا باید اول فیوز را چک کنیم که اگر آن هم سالم بود ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد که باید تعمیر شود و نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.

تعمیرکار جک پارکینگ

جهت سفارش تعمیر انواع جک پارکینگی در تهران، و تمامی مناطق شرق و غرب و شمال تهران و همچنین نصب جک پارکینگ با شماره های ما در پی جی در در تماس باشید.

تعمیر جک درب پارکینگ درشمال و غرب تهران با بهترین قیمت تعمیر جک درب پارکینگ در اسرع وقت با تعمیرکاران جک برقی ماهر و کاربلد

24 دیدگاه در “تعمیر جک درب اتوماتیک پارکینگ در غرب تهران

 1. بازتاب: نوید
 2. بازتاب: مهران
  1. hadiadminpjdoor گفت:

   به هر دو صورت ممکن است، ولی پیشنهاد میکنیم با ما در تماس باشید تا بیشتر بررسی کنیم و راهنماییتون کنیم.

 3. ناصر دست نشان گفت:

  واقعا ممنونم ازتون که اینقدر سریع اومدین و جک پارکینگ مجتمع ما رو به خوبی تعمیر کردین.

 4. الهامی گفت:

  ممنونم از اقای شیخی مدیریت محترم مجموعه پی جی در، روز تعطیل اومدید و جک پارکینگ ما رو تعمیر کردین. برخود بسیار خوب تعمیرکارتون واقعاا عالی بود . ممنونم ازتون

 5. علی کریمی گفت:

  بهترین مرکز تعمیر جک پارکینگی که تا حالا دیدم در تهران. واقعا کارشون درسته آقای شیخی و بچه های پی جی در

 6. عباس گفت:

  آیا در شمال تهران تعمیرات جک برقی انجام میشه

  1. hadiadminpjdoor گفت:

   بله انجام میشه. مرکز تعمیرات جک پارکینگی پی جی در تمامی خدمات خود را در غرب و شمال و حتی شرق تهران ارائه میکند.

 7. رضوان گفت:

  آیا در منطقه سعادت آباد و غرب تهران تعمیر جک انجام میدین؟

  1. hadiadminpjdoor گفت:

   بله با تعمیرکارهای ما در تماس باشید. 0912259799

 8. حسام گفت:

  تعمیر جک پارکینگ وی تو انجام میدین؟

  1. hadiadminpjdoor گفت:

   بله در خدمتیم.

 9. مریم گفت:

  سلام. جک درب ساختمون ما سر و صداش خیلی زیاد شده، چاره چیه؟

  1. hadiadminpjdoor گفت:

   سلام. باید بررسی بشه. گاهی با یک روغن کاری تعمیر میشه. و گاهی دلایل دیگه ای میتونه داشته باشه

 10. احمد کلاته گفت:

  تعمیر و سرویس و همچنین روغن کاری جک رو برایمون میتونید انجام بدین؟

  1. hadiadminpjdoor گفت:

   بله در اسرع وقت انجام میشه در غرب و شمال تهران

 11. مانی گفت:

  آیا روزهای تعطیل هم تعمیر جک و درب اتوماتیک پارکینگ انجام میدین؟

  1. hadiadminpjdoor گفت:

   بله با شماره های ما در مرکز تهمیر جک در تهران در تماس باشید.

 12. نوید گفت:

  آیا تعمیر جک سیماران فراز رو هم انجام میدین؟؟

  1. hadiadminpjdoor گفت:

   بله . تعمیر میکنیم

  2. hadiadminpjdoor گفت:

   سرویس جک پارکینگ

 13. نوید محمد زاده گفت:

  آیا در غرب تهران هم تعمیر جک انجام میدهید.

  1. hadiadminpjdoor گفت:

   بله جهت ارتباط با تعمیرکاران ما در بزرگترین مرکز تعمیر جک پارکینگ در تهران با ما در تماس باشید

 14. نادر گفت:

  بهترین تعمیرکاران جک رو دارید، دمتون گرررم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *