آموزش

نصب جک درب پارکینگ + آموزش

راهنمای نصب جک پارکینگی

نصب جک درب پارکینگ

فیلم آموزش نصب جک پارکینگ، تنظیم جک درب، راهنمای نصب جک پارکینگی، جک پارکینگی یکی از ملزومات درب های ساختمان است و نصب و راه اندازی آن مهارت خاصی می باشد، زیرا باید نحوه نصب و تنظیم ارتفاع و محل نصب باید به درستی انتخاب شود تا هزینه زیادی به عنوان قیمت نصب جک به مشتری متحمل نشود. در ادامه با نحوه نصب چک پارکینگی بیشتر آشنا شوید. زمانی که شما بیرون می روید می توانید به واسطه دکمه ریموت جک پارکینگ بدون پیاده شدن از ماشین به سادگی درب را باز کنید. یا زمانی که رفت و آمد زیاد است نیازی به باز و بست کردن درب با نیروی دست نباشد. اغلب جک درب پارکینگی نحوه نصب ساده ای دارند و توسط نصاب جک درب پارکینگ تنظیم می شوند.

نحوه نصب جک درب پارکینگ

با توجه به اینکه برند های مختلفی از جک وجود دارد و هرکدام دارای ویژگی های خاصی هستند با توجه به آنها می توانید عملیات را نصب را انجام بدهید. ما در این مقاله قصد داریم آموزش نحوه نصب جک پارکینگی را به صورت جامع شرح دهیم. نصب هر یک از برند ها و مدل های جک را بررسی می کنیم. در ادامه در صورت نیاز به مشاوره  نصب و همچنین تعمیر جک درب پارکینگ می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و سوالات خود را مطرح سازید.

نصاب جک پارکینگی

جهت نصب جک پارکینگی چند مرحله انجام می شود که به صورت کلی شامل موارد زیر است:

طریقه نصب جک درب پارکینگ

 •  بررسی موقعیت نصب جک
 • آماده سازی درب جهت نصب جک
 •  نصب پایه ها
 • نصب تابلو فرمان
 • سیم کشی نهایی و راه اندازی

چنانچه بخواهید جک ها از بهره وری بالایی برخوردار شوند و به خوبی کار نمایند نیاز است حداقل فشار به جک وارد گردد. مهم ترین نکته در نصب جک پارکینگی چگونگی نصب جک و نوع زاویه دهی به آن و به طور کلی تنظیم جک درب پارکینگ می باشد. گاهی برخی جک ها به درستی زاویه دهی نمی شود و درب با شتاب به چهار چوب می خورد و ایجاد صدا می نماید در چنین مواردی نیاز است نوع زاویه دهی به خوبی بررسی شود و یا در بعضی موارد دوباره نصب گردد.

سیم کشی جک پارکینگ

سیم های مورد استفاده در سیم کشی جک

 • چنانچه نوع موتور 220 ولت باشد سیم 1.5*3
 • اگر موتور 24 ولت باشد 1.5*3  : به جز موتورهایی که نیاز به سیم لیمیت سوئیچ داشته باشند.
 • سیم فلاشر 1.5*2
 • سیم لازم برای چشمی: 2 زوج
 • قفل برقی : 1.5*2
  آنتن کواکسیال

نحوه سیم کشی جک برقی : تمامی سیم ها از داخل چهارچوب فلزی درب به سمت مدار فرمان کشیده می شود. در غیر این صورت از داکت یا لوله های فلزی جهت سیمکشی می شود استفاده نمود.

نصب چشمی جک پارکینگ

چشمیهای جک  در ارتفاع حدود 60 سانتی از کف روبروی یکدیگر و در قسمت بیرون درب ساختمان قرار می گیرد. یک جفت چشمی مورد استفاده یک چشم فرستنده می باشدو چشمی دیگر گیرنده است.

هزینه نصب جک پارکینگی

نصب جک درب پارکینگی عموما توسط افراد متخصص و کار بلد صورت میگیردو هزینه نصب جک درب اتوماتیک پارکینگ کاملا بسته به نوع جک تفاوت دارد. همچنین نوع جک نیز با توجه به نوع درب مشخص می گردد. برای دریافت مشاوره از نصاب خای حرفه ای مجموعه پی جی در  با اجرت های کاملا منصفانه با ما درتماس باشید.

نصب جک پارکینگ

نصب و راه اندازی هر نوع جک با هم متفاوت است. جک هایی که برای ساختمان هایی با تردد متوسط و زیر ۱۰۰ بار انتخاب می شوند از جک هایی که برای ساختمان هایی با تردد بیش از ۱۰۰ بار ، ساده ترو سریع تر نصب می گردد. به صورت کلی هزینه نصب جک پارکینگی از 500 هزار تومان آغاز می شود.

نصب جک پارکینگی یال

نصب و راه اندازی جک پارکینگی یال به سادگی انجام می شود. و برای نصب آن ابتدا

 1. محل دقیق بازو ها را پیدا کرده و سپس جوشکاری لازم انجام گردد.
 2. پایه های عقب نیز روی صفحه جوش می خورند.
 3. کورس جک را تا انتها داخل ببرید و سپس بازو را به آن متصل کنید.
 4. تراز را روی جک قرار داده و پس از تراز کردن براکت جلو را به درب جوش دهید.

جک پارکینگی یال از جمله جک هایی است که نیاز به نگهداری مناسب دارد و در زمستان روغن کاری شود. توصیه کارشناسان ما تا حد امکان سعی کنید جکی مناسب با شرایط رفت و آمد و نوع وزن و درب پارکینگ خود انتخاب نمایید. زمانی که جک نصب شود امکان تعویض آن کمی دشوار می گردد. به جهت پیشگیری از این موضوع می توانید جهت مشاوره قبل از خرید جک پارکینگ با ما در تماس باشید.

لوکیش دفتر فروش، نصب و تعمیرات جک پارکینگی پی جی در

نصب جک درب پارکینگ در تهران

در صورت خرید از فروشگاه پی جی در حدود 20درصد هزینه کمتری بابت نصب پرداخت می کنید . ثانیا پی جی در  متعهد میگردد نصب مطابق اصول استاندارد شرکت تولید کننده یا وارد کننده انجام گیرد و در صورت هر ایرادی از طرف نصاب، فروشگاه در اسرع وقت مجاب به رفع ایراد است و کاملا متعهد می باشد.جهت تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران نیز میتوانید با شماره های ما در تماس باشید.

نصاب جک درب پارکینگ

جهت هماهنگی با نصاب های جک پارکینگ مجموعه پی جی در میتوانید با شماره های ما در تماس باشید.

3 دیدگاه در “نصب جک درب پارکینگ + آموزش

 1. بازتاب: محمد رضا
 2. مهران گفت:

  نصب عالی و بی نقص، تشکر از بپه های پی جی در

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *