آموزش

آموزش تنظیم و ست کردن ريموت درب پاركينگ

ست کردن ریموت جک اتومات پارکینگ

تنظیم ریموت درب پارکینگ

نحوه تنظیم، تعریف و ست کردن ریموت جک درب پارکینگ را در این مقاله خواهید آموخت. چگونه ریموت پارکینگ را تنظیم وکپی کنیم. روش ست و مچ كردن ريموت در. این سوال همیشگی کسانی است که درب منزل یا مغازه اتوماتیک دارند و به دلیل نیاز افراد جدید به ریموت کنترل یا حتی در مواردی همچون پایان مهلت قرارداد اجاره ی مستاجران ، مالکان تمایل دارند ریموت کترل مستاجر قبلی را برای افزایش امنیت ساختمان حذف کنند. در این مقاله آموزش و نحوه ی تنظیم و کد کردن و ست كردن ريموت درب پاركينگ و همچنین پاک کردن همه ی ریموت ها بیان میشود. و در ادامه از طریق فیلم میتوانید این امر را به اسانی فرا بگیرید.

ست كردن ريموت درب پاركينگ

    دو روش برای ست كردن ريموت درب پاركينگ وجود دارد :

 •   تنظیم ریموت درب پارکینگ و کرکره از طریق کلید لرن بر روی رسیور درب هوشمند
 •   ست کردن ریموت از طریق کلیدهای دیپ سویچ

اموزش ست كردن ريموت درب پاركينگ

برای تنظیم و ست کردن ریموت کرکره برقی از طریق کلید لرن ابتدا باید درب برد رسیور ریموت کرکره را باز کنیم و پس از باز کردن در مرحله اول کلید LERN یا code را پیدا کرده و آن را به مدت 2 ثانیه نگه داشته و سپس رها کنیم. با انجام این کار کلید ال ای دی کوچکی بر روی برد روشن می گردد، پس از روشن شدن آن در مرحله دوم به مدت 2 ثانیه کلیدی که بر روی ریموت قرار دارد را فشار دهیم.

آموزش ست کردن ریموت درب پارکینگ

سپس چراغی که بر روی برد رسیور قرار دارد چشمک می زند و نشان می دهد که ریموت به درستی ست گردیده است. این کار را برای درب های دیگر نیز میتوان انجام داد.

تنظیم ریموت جک درب پارکینگ

تعریف ریموت درب پارکینگ از طریق کلیدهای دیپ سویچ

برای ست کردن ریموت جک از طریق کلید دیپ سوئیچ برای مشاهده برد ابتدا ریموت درب کرکره برقی را باز می نماییم و سپس بر روی برد هشت کلید وجود داشته که آن ها را می توانید به سه صورت راست،وسط و چپ قرار دهید. قرار دکمه ها در هر یک از حالت ها به دلخواه می باشدو فرقی ندارد کدام حالت باشد. دقت داشته باشید این کلیدها مانند کد عمل می نمایند، در این مرحله  همانطوری که دکمه ها را بر روی برد قرار دادیم، بر روی برد رسیور نیز اعمال می کنیم تا با هم هماهنگ گردند.

جهت خرید ریموت بتا کلیلک کنید

نحوه خام کردن ریموت درب پارکینگ

برای خام کردن ریموت پارکینگ، باید اطلاعات و کد قبلی روی آن را پاک کنید تا ریموت برای کپی کردن آماده شود. اگر در حین کپی کردن ریموت درب پارکینگ نیز دچار خطا شدید، نیاز است که بتوانید اطلاعات اشتباه را از روی آن پاک کنید. خام کردن ریموت درب پارکینگ در سه مرحله کوتاه انجام می‌شود: کلید خاموش و روشن که در ریموت‌ها با نام A و B یا 1و2 نیز شناخته می‌شود، را برای چند ثانیه هم زمان با هم نگه دارید.
منتظر بمانید تا چراغ ریموت چشمک زن شود. در این مرحله، ریموت خام شده است.
برای این که از خام شدن ریموت پارکینگ اطمینان حاصل کنید، دکمه‌های آن را فشار دهید. مشاهده خواهید کرد که چراغ ریموت دیگر روشن نخواهد شد. این یعنی می‌توانید اطلاعات جدیدی روی آن کپی کنید.

تنظیم جک درب پارکینگ

اگر به هر دلیلی از خام کردن ریموت پارکینگ پشیمان شدید و یا اطلاعات روی ریموت به طور اتفاقی پاک شد، با نگه داشتن دکمه C و D و یا 3و4، می‌توانید اطلاعات پاک شده را بازیابی کنید و ریموت درب را به حالت قبلی باز گردانید. در غیر این صورت، طبق فرآیندی که در ادامه توضیح داده می‌شود به کپی کردن ریموت درب پارکینگ ادامه دهید.

نحوه کد دادن به ریموت درب پارکینگ

برای تنظیم و کد دهی ریموت جدید به کرکره برقی هم مشابه جک پارکینگی باید عمل کرد به این صورت که ابتدا با استفاده از نردبان در محلی کنار برد فرمان کرکره خود بروید. و مراحل قبلی را  با دقیت انجام دهید.

جهت تعمیر جک پارکینگی در تهران میتوانید با شماره های ما در پی جی در  درتماس باشید

 کد کردن ریموت موتور ساید کرکره برقی

اگر کرکره برقی شما از نوع موتور ساید است ،جهت تنظیم ابتدا باید از داخل کاور ضد آب موتور، مدار فرمان یا برد را بیرون آوده. سپس از خارج کردن مدار، در حالتی که فیش سوکتی موتور به مدار متصل است باید به دنبال یک سوراخ یا یک دکمه فشاری اطراف قاب مدار بگردید که داخل یک فرورفتگی وجود دارد. اگر سوراخ مشاهده کردید، با یک سوزن، مغزی یک خودکار یا سر خود آنتن را داخل آن سوراخ کنید و همانند آموزش کد دهی جک پارکینگی ، با فشردن آن حداکثر تا 2 ثانیه مدار را آماده لرن کردن نمایید.

ست كردن ريموت درب پاركينگ

تنظیم و ست كردن ريموت درب پاركينگ

تعریف ریموت درب پارکینگ

بعد از خام کردن ریموت غیر فابریک باید ریموت اصلی و غیر اصلی را رو به روی هم قرار داد، سپس دکمه های مشابه آن ها را فشار می دهیم و پنج الی ده ثانیه نگه می داریم تا ریموت مچ گردد. برای مثال دکمه های A هر دو ریموت را در حالی که رو به روی هم هستند همزمان فشار می دهیم تا چراغ روی ریموت چند بار آهسته و چند بار سریع چشمک بزند. همین کار را برای دکمه های دیگر ریموت هم به صورت تک تک انجام می دهیم تا ریموت بلوتوثی کاملاً با سیستم جک یا کرکره برقی ست گردد.

تعریف مچ كردن ريموت در و کددهی ریموت

مچ كردن ريموت در

در بعضی از ریموت ها آنتن گیرنده در پشت ریموت تعبیه میگردد، بنابراین اگر ریموت ها را در مقابل همدیگر گرفتید و دکمه ها را فشار دادید، اما واکنشی ندیدید باید پشت ریموت ها را به همدیگر چسبانده و سپس دکمه های مشابه را دو به دو همزمان فشار دهید تا فرآیند تنظیم و ست کردن ریموت و  کددهی تکمیل گردد.

چنانچه در هریک از مراحل تعریف، تنظیم و ست کردن ریموت جک درب پارکینگ با مشکل مواجه شدید، کافیست با کارشناسان ما در فروشگاه پی جی در تماس بگیرید.

چگونه ریموت را کپی کنیم، کد دادن ریموت درب پارکینگ

8 دیدگاه در “آموزش تنظیم و ست کردن ريموت درب پاركينگ

 1. بازتاب: مهدی
 2. فرید گفت:

  سلام چگونه می توان کد ریموت را برای رسیور تعریف کنیم یعنی برعکس عمل شود چون این ریموتی که دارم خام نمی شود یا راه حلی برای آن ارائه فرمایید مدل ریموت steel و رسیور steel mate می باشد خیلی ممنون

  1. hadiadminpjdoor گفت:

   پیشنهاد میکنیم اینکار رو خودتان انجام ندهید و با ما و یا نصاب حرفه ای در تماس باشید.

 3. هاشم گفت:

  لطفا فیلم ست کردن ریمت جک درب پارکینگ رو بزارید

  1. hadiadminpjdoor گفت:

   ویدیو تنظیم کردن ریموت درب پارکینگ داخل سایت آپلود شد

 4. Bor گفت:

  Napoleon Bonaparte could relate.
  Want a few more.

 5. امیر گفت:

  با سلام برد کنترل جک ما یال میباشد و پنج کلید به شرح ذیل دارد:
  A,B,C,D – Auto, LRN/BACK
  لطفا در خصوص ست کردن ریموت آن راهنمایی بفرمایید./با تشکر

 6. عالی بود ، مخصوصا کد دادن به ریموت و ست کردن آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *